Projekt ke zlepšení stavu nehodovosti motocyklistů

Aktuality

Dvě volná místa v Jihlavě

LAST MINUTE! Máme dvě volná místa na zítřejší kurz v Jihlavě. Pokud máte zájem prosím volejte. Je tu báječně!

more

Učme se přežít na konferenci EFA

Praha ve dnech 26. – 27. dubna hostila důležité zasedání Evropské asociace autoškol EFA, kterého se účastnili zástupci řady evropských zemí.

more

Mission Zero - Projekt CZ-M

Mission Zero - Projekt CZ-M je název česko-německého projektu, který se odehraje také pod logem kampaně "Učme se přežít".

more

Kurzy pro mladé a začínající řidiče „Učme se přežít“ mají za sebou rekordní sezónu.

Poděkování patří také Policii ČR, která se opět zapojila do příprav a realizace.Učme se přežít je projekt, který vznikl v roce 2010 v Libereckém kraji. Letos se také rozšířil do dalších míst v České republice. Jeho hlavním smyslem je napomoci snížit počet vážných dopravních nehod motocyklistů. Je určen všem začínajícím jezdcům v jedné stopě, bez ohledu na jejich věk. Statistiky posledních let totiž poukazují na potřebu věnovat se i řidičům, kteří přicházejí motocyklům na chuť až v pozdějším věku.

more

Kvalita cestování očima evropských motocyklistů

Ve dnech 11. až 20. října 2014 proběhl ve všech státech Evropské unie průzkum ke zjištění, jak se obyvatelé dívají na kvalitu dopravy ve městech i mimo ně. Odpovídalo na 28 000 respondentů, zapojila se i tisícovka Čechů. Hodnocena byla i kvalita jízdy v jedné stopě.

more

Naše další projekty